Informativno Preduzece Polimlje Prijepolje

Kalendar

May 2010
M T W T F S S
« Apr   Jun »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

ИЗВОД ИЗ РЕШЕЊА ЦЕНТРАЛНЕ ИЗБОРНЕ КОМИСИЈЕ О ОДРЕЂИВАЊУ БИРАЧКИХ МЕСТА НА НЕПОСРЕДНИМ ИЗБОРИМА ЗА ЧЛАНОВЕ НАЦИОНАЛНИХ САВЕТА НАЦИОНАЛНИХ МАЊИНА

– ОПШТИНА ПРИЈЕПОЉЕ
577 1  Пријепоље Кућа Хаџа Шеховића Караула и Горњи Горачићи,Милошев До,Доња Косатица и Милешево,
Аљиновићи и Мушковина,Правошево Бискупићи и Међани,Горња Косатица
578 2  Пријепоље Основна школа “Каћево” Каћево
579 3  Пријепоље Основна школа “Хисарџик” Хисарџик и Бјелобабе
580 4  Пријепоље Основна школа “Ташево” Ташево и Седобро
581 5  Пријепоље Основна школа “Дивци” Дивци и Бранчићи,Сопотница,Лучице
582 6  Пријепоље Кућа Сулејман Обућина Осоје,Камена Гора и  Кашице,Горње Бабине и Љељеница,Врбово,
Доње Бабине,Барице и Рогушје, Јабука и Горњи Јунчевићи,
Звијезд и Доњи Јунчевићи,Карошевина и Голочевина
583 7   Пријепоље Основна Школа “Сељашница” Сељашница и Оровац, Сељани Чаушевићи и Засеок,
584 8   Пријепоље Основна Школа “Хрта” Хрта и Брајковац
585 9   Пријепоље Основна Школа “Орашац” Орашац,Буковик
586 10 Пријепоље Основна Школа “Матаруге” Матаруге
587 11 Пријепоље Основна Школа “Гојаковићи” Гојаковићи,Ивезићи
588 12 Пријепоље Основна Школа “Гостун” Гостун и Баре,Заступ и Бориковац
589 13 Пријепоље Основна Школа “Поток” Поток и Бјелахова
590 14 Пријепоље Основна Школа “Завинограђе” Завинограђе и Крушево
591 15 Пријепоље Основна Школа “Бродарево”-нова Бродарево 1,Слатина,Оштра стјена, Брвине и Комадине,Доњи Страњани и
Водице,Балићи
592 16 Пријепоље Основна Школа “Бродарево”-стара Бродарево 2, Горњи Страњани и Мрчковина,
Гробнице,Милаковићи и Копривна
593 17 Пријепоље Локал “Сложна Браћа”- Салиха Ровчанина Грачаница
594 18 Пријепоље Локал Назифа Кајевића Старо,Прањци и Поље 2
595 19 Пријепоље Локал  Бато Ружић Миоска
596 20 Пријепоље Локал Радивоје Рвовић Поље 1 и Ковачевац
597 21 Пријепоље Основна Школа “Виницка” Виницка,Миљевићи и  Житин
598 22 Пријепоље Задружни дом-Ивање Ивање,Дучево и Кошевине
599 23 Пријепоље Основна Школа “Ратејска” Коловрат 1,Коловрат 2, Коловрат3, Скокуће и Мијани и Гурдићи
600 24 Пријепоље Месна заједница-Коловрат Коловрат 4
601 25 Пријепоље Основна Школа “Колврат” Коловрат 5,Коловрат 6
602 26 Пријепоље Основна Школа “Свети  Сава” Пријепоље 1
603 27 Пријепоље Електромонтажа Пријепоље 2
604 28 Пријепоље Локал Садиковић  Рифата Пријепоље 3,Расно
605 29 Пријепоље Локал Рожајац Махмута-Машко Пријепоље 5-Вакуф, Пријепоље 5- Х.Поље, Пријепоље 4,
Доња Дренова и Горња Дренова
606 30 Пријепоље Дом културе -Пријепоље Пријепоље 6, Пријепоље 7
607 31 Пријепоље Шах клуб-Пријепоље Пријепоље 8
608 32 Пријепоље Економска школа-Пријепоље Пријепоље 9, Пријепоље 10
609 33 Пријепоље Основна Школа “Залуг” Пријепоље 11,Џурово и Избичањ, Кучин,Црквени Тоци,Ђурашићи,Забрдњи Тоци

– ОПШТИНА ПРИЈЕПОЉЕ
577 1  Пријепоље Кућа Хаџа Шеховића Караула и Горњи Горачићи,Милошев До,Доња Косатица и Милешево, Аљиновићи и Мушковина,Правошево Бискупићи и Међани,Горња Косатица578 2  Пријепоље Основна школа “Каћево” Каћево579 3  Пријепоље Основна школа “Хисарџик” Хисарџик и Бјелобабе580 4  Пријепоље Основна школа “Ташево” Ташево и Седобро581 5  Пријепоље Основна школа “Дивци” Дивци и Бранчићи,Сопотница,Лучице582 6  Пријепоље Кућа Сулејман Обућина Осоје,Камена Гора и  Кашице,Горње Бабине и Љељеница,Врбово, Доње Бабине,Барице и Рогушје, Јабука и Горњи Јунчевићи, Звијезд и Доњи Јунчевићи,Карошевина и Голочевина583 7   Пријепоље Основна Школа “Сељашница” Сељашница и Оровац, Сељани Чаушевићи и Засеок,584 8   Пријепоље Основна Школа “Хрта” Хрта и Брајковац585 9   Пријепоље Основна Школа “Орашац” Орашац,Буковик586 10 Пријепоље Основна Школа “Матаруге” Матаруге587 11 Пријепоље Основна Школа “Гојаковићи” Гојаковићи,Ивезићи588 12 Пријепоље Основна Школа “Гостун” Гостун и Баре,Заступ и Бориковац589 13 Пријепоље Основна Школа “Поток” Поток и Бјелахова590 14 Пријепоље Основна Школа “Завинограђе” Завинограђе и Крушево591 15 Пријепоље Основна Школа “Бродарево”-нова Бродарево 1,Слатина,Оштра стјена, Брвине и Комадине,Доњи Страњани и Водице,Балићи592 16 Пријепоље Основна Школа “Бродарево”-стара Бродарево 2, Горњи Страњани и Мрчковина, Гробнице,Милаковићи и Копривна593 17 Пријепоље Локал “Сложна Браћа”- Салиха Ровчанина Грачаница594 18 Пријепоље Локал Назифа Кајевића Старо,Прањци и Поље 2595 19 Пријепоље Локал  Бато Ружић Миоска596 20 Пријепоље Локал Радивоје Рвовић Поље 1 и Ковачевац597 21 Пријепоље Основна Школа “Виницка” Виницка,Миљевићи и  Житин598 22 Пријепоље Задружни дом-Ивање Ивање,Дучево и Кошевине599 23 Пријепоље Основна Школа “Ратејска” Коловрат 1,Коловрат 2, Коловрат3, Скокуће и Мијани и Гурдићи600 24 Пријепоље Месна заједница-Коловрат Коловрат 4601 25 Пријепоље Основна Школа “Колврат” Коловрат 5,Коловрат 6602 26 Пријепоље Основна Школа “Свети  Сава” Пријепоље 1603 27 Пријепоље Електромонтажа Пријепоље 2604 28 Пријепоље Локал Садиковић  Рифата Пријепоље 3,Расно605 29 Пријепоље Локал Рожајац Махмута-Машко Пријепоље 5-Вакуф, Пријепоље 5- Х.Поље, Пријепоље 4, Доња Дренова и Горња Дренова606 30 Пријепоље Дом културе -Пријепоље Пријепоље 6, Пријепоље 7607 31 Пријепоље Шах клуб-Пријепоље Пријепоље 8608 32 Пријепоље Економска школа-Пријепоље Пријепоље 9, Пријепоље 10609 33 Пријепоље Основна Школа “Залуг” Пријепоље 11,Џурово и Избичањ, Кучин,Црквени Тоци,Ђурашићи,Забрдњи Тоци